İstanbul Üniversitesi’ndeydik

Yazar: | 26 Mayıs 2017

Kurumsal Mimari Platformu olarak 26.05.2017 tarihinde İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde öğretim üyeleri, doktora ve yüksek lisans öğrencileri ile bir araya geldik.

İ.Ü. Enformatik Bölüm Başkanı ve İ.Ü. Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (BUYAMER) Müdürü Prof. Dr. Sevinç GÜLSEÇEN’in daveti ile gerçekleştirdiğimiz panelde, katılımcılarla interaktif şekilde “Kurumsal Mimari” kavramını değerlendirdik.

Kurumsal Mimari Platformu yürütme kurulu üyesi Dr. Selami ERARSLAN’ın açılış konuşması sonrasında, yürütme kurulu üyelerimiz Faruk Selman LEKESİZ, Mustafa ULUS ve Mehmet KİRAZOĞLU, Kurumsal Mimari konusundaki tecrübelerini dinleyiciler ile paylaştılar. Akademik işbirliği kapsamında ne tür çalışmaların gerçekleşebileceği hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz panelimiz, soru-cevap bölümünün ardından tamamlandı.

Misafirperverlikleri için İstanbul Üniversitesi Enformatik bölümüne ve bu değerli organizasyonu birlikte gerçekleştirme fırsatı bulduğumuz tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bir yanıt yazın